Запаси ПЕ і ПП в Китаї виросли в середині квітня майже на 2%

Запаси поліетилену (ПЕ) і поліпропілену (ПП) у найбільших виробників матеріалу в Китаї — компаній Sinopec і PetroChina — збільшилися минулого тижня на 1,7% в порівнянні з рівнем тижнем раніше, повідомили ICIS джерела ринку.
Так, даний показник 16 квітня перебував на позначці в 875 тис. Тонн ПЕ і ПП проти 860 тис. Тонн на 9 квітня.
Разом з тим, по відношенню до того ж періоду роком раніше запаси поліолефінів в країні показали зниження на 1,7%.
Основною причиною зростання запасів поліолефінів в країні став слабкий попит.
Згідно СканПласту компанії Маркет Репорт, розрахункове споживання ПЕ в Росії склало за підсумками перших двох місяців поточного року 356,37 тис. Тонн, що на 9% менше ніж за аналогічний період роком раніше. Зросли поставки виключно поліетилену високого тиску (ПВД). Поставки ж ПП на російський ринок за підсумками перших двох місяців 2021 року склали 246,87 тис. Тонн, що на 30% більше показника роком раніше. Зросли поставки гомополимера пропілену (ПП-гомо) і блок-сополимера пропілену (ПП-блок).

Sinopec Corp. є однією з найбільших світових інтегрованих енергетичних і хімічних підприємств. Бізнес Sinopec Corp. включає в себе нафтогазову геологорозвідку, видобуток і транспортування нафти і газу, нафтопереробку, нафтохімічне виробництво, виробництво мінеральних добрив та іншої хімічної продукції. За обсягом нафтопереробних потужностей Sinopec Corp. займає друге місце в світі, за обсягом етиленових потужностей — четверте.

mrcplast.ru

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua