Каучуки
Синтетичні каучуки
PVC, PP, PS, PE
Професійний
Менеджмент
Наші партнери:
Adisseo
Arkema
Омский Титан
Phuoch..
Оперативна логістика
і швидкий транспорт!
Комплексні
поставки продукції
З будь якої точки світу!
Img

Pаді вітати Вас на сайті компанії ТОВ «Промислово-фінансова група «Нафтахім»! ТОВ «Промислово-фінансова група «Нафтахім – фінансово-стабільна, стрімко зростаюча компанія з енергійним, професійним та квалифікованим колективом.

За більш ніж 15 років работи в Українї, наша компанія зайняла тверду позицію на ринку гумовотехнічної промисловості, харчової та кормової індустрії, індустрії ПВХ та полімерів, неорганичної хімії. Наш сервіс грунтується на традиційних цінностях. Одною з головних складових нашого успіху являються міцні та лояльні відношення, як з нашими покупцями, так і з партнерами-постачальниками. Встановлення та підтримка таких відносин завжди була і буде одною з головних задач нашої компанії.

Довівши свою надійність та високий професіоналізм ТОВ «ПФГ «Нафтахім» продовжує займати провідні позиції в сфері імпортно-експортної діяльності на території України.

З метою задоволення індивідуальних запитів і потреб кожного нашого кліента, нами була розроблена стратегія комплексних поставок хімічної сировини на підприємства харчової, кормової, хімічної, будівельної, целюлозно-паперової промисловості. Наші основні переваги: надання якісної продукції за помірними цінами; можливість швидкої та своєчасної доставки продукції в любу точку України; знання специфіки ринку та пропонованої продукції

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо развиватися і завжди відкриті для нових партнерів!

АНТИКОРУПЦІЙНЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

АНТИКОРУПЦІЙНЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Завантажити


КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ:

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
Завантажити


ПОЛІТИКА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ:

ПОЛІТИКА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Завантажити


ПОЛІТИКА ЩОДО ЕКОЛОГІЧНОЇ СТАЛОСТІ:

ПОЛІТИКА ЩОДО ЕКОЛОГІЧНОЇ СТАЛОСТІ
Завантажити


КОНТАКТИ:
тел.: +38 044 23 23 30
факс: +38 044 451 40 92
e-mail: sekretar@naftachim.com.ua