Chlorinated Paraffin KLORFIN CP-52

 

Хімічна формула : CnH2n+2-хClx

Зовнішній вигляд: в’язка рідина світло-жовтого кольору, без запаху

Країна походження: Індия

Упаковка : пластикова бочка

 

ХЛОРПАРАФІН. Загальні відомості

Хлорпарафіни — не розчинні у воді; рідкі хлорпарафіни добре розчинні в мінеральних і мастильних маслах, хлорних розчинниках, ефірах, кетонах і ін., обмежено розчинні у спиртах, поєднуються з каучуками, поліефірними та різними алкідними смолами; твердий хлорпарафін обмежено розчинні в ацетоні і бензолі. При температурі вище 150 ° С або при кип’ятінні зі спиртовими розчинами лугів хлорпарафіни дегідрохлоріруются з утворенням вищих хлоролефінов. У присутності води гідролізуються.

Рідкі хлорпарафіни отримують за періодичною схемою хлоруванням розплавленого парафіну при 90-120 °С; після охолодження до 60-70 °С і віддувки розчинених С12 і НС1 додають стабілізатор, як правило, на основі епоксидних сполук. Тверді отримують хлоруванням 20% -ної суміші парафіну з СС14прі 70-75 °С в присутності ініціатора порофору; після відгону частини СС14 в 50% -ний розчин Хлорпарафіни додають стабілізатор і виділяють продукт осадженням з води, або в плівковому випарнику.

Рідкі хлорпарафіни використовують як пластифікатори в полімерних композиціях ПВХ, для виготовлення мастил, для просочення тканин, паперу, полімерних плівок з метою надання вогнебезпечних і гідрофобних властивостей, для виробництва хімічностійких, водостійких і вогнезахисних фарб і т.д. Тверді (антипірени) застосовують для підвищення вогнестійкості пластмас, полістиролу, поліетилену, поліакрилатів  і каучуків.

Хлорпарафіни — поганогорючі речовини, вибухобезпечні і нетоксичні.

ОПИС

Хлорпарафін KLORFIN CP-52 виробляється з парафіну, що міститься в сирій нафті.  Властивості цього матеріалу обумовлюють його значну популярність і застосування в хімічній промисловості.

•   Завдяки властивості розчинятися в більшості відомих органічних розчинників, парафін добре поєднується з різними плівкоутворювачами. За рахунок цього його часто застосовують в якості смол і пластифікаторів.

•   Хлорований парафін знайшов своє застосування у фармацевтичній промисловості, завдяки своїм фізичним властивостям.

•   Також використовують для підвищення вогнестійкості будівельних матеріалів, тканин і паперу, чим значно знижують їх валову вартість.

•   Хлорований парафін — це ще й чудова присадка, необхідна для підвищення мастильного дії масел. Використовується в мастильно-охолоджуючих маслах, призначених для проведення операцій з різання металів.

•   Необхідний для виробництва пластизолів і паст ПВХ, нітроцелюлозних лаків, призначених для обробки деревини. Використовується при створенні лакофарбових матеріалів і будівельних герметиків.

•   Часто використовується в ролі пластифікатора емульсійних смол. Також виступає в ролі вторинного пластифікатора в ПВХ композиціях.

ЗАСТОСУВАННЯ

В якості вторинного пластифікатора в полімерних композиціях (кабельні, взуттєві та ін., пластикати, плівки, пластизоли, лінолеум і т.п.), компонента в жируючих композиціях в шкіряній промисловості. Добре поєднується з основними пластифікаторами на основі фталевої кислоти (ДБФ і ДОФ) і легко вводиться до складу ПВХ-композицій, використовується для виготовлення «м’яких» (кабель, шланг, чоботи, плівки, лінолеум і ін.) і «жорстких» (труба, фітинги) виробів.

ВИМОГИ ДО БЕЗПЕКИ

Важкогорюча, пожежо та вибухобезпечна речовина, малотоксичний. Не має шкідливого впливу на організм людини. Відноситься до 4 класу небезпеки. При роботі з хлорпарафіном потрібно захищати шкірні покриви і слизові оболонки очей за допомогою індивідуальних засобів захисту. При температурі нижче 0 °С продукт замерзає, в зв’язку з чим перед наливом потрібен його підігрів.