ADM приєднується до консорціуму Genesis для підтримки стартапів

ADM приєднується до консорціуму Genesis для підтримки стартапів, що забезпечують майбутнє стійких інновацій
Партнерство для сприяння стартапам нового покоління, що сприяють досягненню успіхів на стику сталого розвитку, харчування, здоров’я та добробуту
ЧИКАГО — (БІЗНЕС-ДРІТ) — ADM Ventures, філія корпоративного капіталу ADM (NYSE: ADM), оголосила сьогодні про співпрацю з консорціумом Genesis. Genesis, заснований інвесторами SOSV із Кремнієвої долини та Фондом Мейфілд, — це глобальний союз фірм та корпорацій підприємницького капіталу, що займається підтримкою стартапів, які використовують біологію для зміцнення здоров’я людини та покращення стану планети.
Світовий лідер у харчуванні людей та тварин, ADM активно співпрацює з новаторами, просуваючи стабільність у різноманітному глобальному бізнесі компанії. Нещодавно анонсовані співпраці зі стартап-компаніями, такими як Air Protein, Spiber та NET Power, підкреслюють прихильність ADM до стійких інновацій. Це нове партнерство прискорить комерційний запуск та масштаб стартапів.
Консорціум Genesis об’єднує різноманітну мережу технологів, інвесторів та корпорацій, щоб перетворити досягнення науки про життя у комерційно життєздатний бізнес, який вирішує нагальні проблеми здоров’я людини та планети.
ADM Ventures інвестує в передові стартапи з технологіями у трьох ключових сферах: харчування людини, харчування тварин та екологія. Точніше, ADM Ventures прагне створити функціональні та чисті інгредієнти, які забезпечать стратегію зростання ADM, як інвестуючи, так і співпрацюючи зі стартапами, орієнтованими на покращення здоров’я та харчування людей та тварин.

https://www.adm.com/news/news-releases/adm-joins-the-genesis-consortium-to-support-startups-powering-the-future-of-sustainable-innovation

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua