Arkema відкриє новий завод на основі поліаміду 11 на біологічній основі в Сінгапурі в першій половині 2022 року

Arkema відкриє новий завод на основі поліаміду 11 на біологічній основі в Сінгапурі в першій половині
2022 року
Arkema підтверджує, що планує розпочати виробництво Amino 11 та його флагманського високоефективного полімеру Rilsan ® на новому заводі на острові Джуронг в Сінгапурі, у першій половині наступного року. Цей завод, виробництво якого буде на 100% отримано з відновлюваних касторових бобів, являє собою 50% збільшення загальної потужності Arkema-поліаміду-11.
Завдяки цьому амбітному проекту, проголошеного в 2017 році, Arkema віддає свою прихильність спеціалізованим матеріалам та ланцюжку з полі-аміду 11 на біологічній основі. Після завершення, це буде найбільш інтегрований біо-завод у світі, присвячений високоефективним полімерам . Це означає, що загальна потужність поліаміду 11 для Arkema збільшиться на 50%.
Загальний обсяг інвестицій в регіон, який також включає потужності полімерів у Китаї, становить близько 450 млн. євро. Для фінансування цього нового заводу в Сінгапурі, Arkema успішно розмістила свою першу в історії зелену облігацію в жовтні 2020 року на загальну суму 300 мільйонів євро.

https://www.arkema.com

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua