Perstorp оголошує про збільшення виробництва 2-етилгексанової кислоти

Perstorp істотно розширить свої виробничі потужності 2-етилгексанової кислоти (2-EHA) з 2022 року, щоб задовольнити зростаючі потреби ринку.
2-EHA, безбарвна рідина з однією карбоновою групою на основі вуглецевого ланцюга C8, широко використовується для плівкових пластифікаторів PVB та синтетичних мастил. Також використовується в автомобільних охолоджуючих рідинах та стабілізаторах ПВХ.
«Розширення для задоволення майбутніх потреб»
«Оскільки галузі відновлюються та пристосовуються до тривалої пандемії, попит на 2-EHA значно зріс за останні два квартали, що свідчить про підвищений попит на високоякісну сировину. Ми продовжували успішно обслуговувати наших клієнтів за допомогою 2-EHA і зараз інвестуємо в це розширення, щоб задовольнити майбутні потреби », — говорить Бетті Лу, віце-президент з управління бізнесом Oxo в Perstorp.
Сем Чіа, менеджер з бізнесу Perstorp, додає: “Ми бачимо, що розвиток ринку, де 2-EHA має попит, вимагає від нас збільшення виробництва. Ми вже перебуваємо на стадії впровадження, і десь приблизно через півроку ми очікуємо представити на ринку більше 2-EHA, ніж сьогодні ».

https://www.european-coatings.com/articles/2021/06/perstorp-announces-production-capacity-increase-for-2-ethylhexanoic-acid

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua